Obróbka metalu Podkategoria: Obróbka metalu

 • CHEM-PROTECT kompleksowa obsługa cynkowni »

  CHEM-PROTECT - jest przede wszystkim firmą oferującą zaopatrzenie w środki chemiczne i surowce dla cynkowni ogniowych. Wspieramy również wszystkie najważniejsze aspekty cynkowania ogniowego tj. m.in.: technologie, ekologie, produkty, urządzenia. Długoletnie działanie CHEM-PROTECT na polskim rynku cynkowniczym sprawia że dostarczane przez nas produkty oraz technologie są bardzo skuteczne, niedrogie, bezpieczne dla pracowników i środowiska proste w użyciu oraz co najważniejsze gwarantują znakomite właściwości produktu końcowego cynkowania.

  Naczelną naszą zasadą przy doborze środków chemicznych do cynkowania było uzyskanie konkretnych efektów ekonomicznych oraz dekoracyjnych powłok cynkowych. Proponowane przez nas rozwiązania są energooszczędne, wygodne w użyciu w warunkach produkcyjnych oraz ograniczają w sposób istotny ilość emitowanych w procesie odpadów.

  Oferujemy:
  -Bezaminowe inhibitory trawienia
  -Środki blokujące emisję oparów
  -Dodatki stopowe
  -Inhibitory trawienia
  -Dodatek odtłuszczający do HCl
  -Produkty do odtłuszczania alkalicznego
  -Kwaśne kąpiele odtłuszczające
  -Środki odtłuszczające do kwaśnych kąpieli trawiących
  -Kwaśne odtłuszczacze i środki odtłuszczające
  -Dodatki zwilżająco - aktywujące do topników
  -Sole techniczne do rafinacji cynku
  -Sól do wytapiania cynku z popiołu cynkowego
  -Podkład cynkowy

  Jeżeli twoje przedsiębiorstwo poszukuje najlepszych oraz najskuteczniejszych metod ochrony elementów stalowych przed szkodliwymi warunkami otoczenia, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy CHEM-PROTECT. Nasza firma jest ukierunkowana na rozwój technologii przede wszystkim cynkowania ogniowego, jak i innych procesów technologicznych związanych z produkcją powłok ochronnych na detlach stalowych. Oferowane przez CHEM-PROTECT rozwiązania służą przede wszystkim ochronie powierzchni stalowych przed korozją oraz umożliwiają optymalizację procesów obróbki chemicznej dla kryterium otrzymywania powłoki ochronnej o wymaganej:
  - Jakości
  - Trwałości
  - Wytrzymałości
  - Koszcie
  - Estetyce
  - Gładkości i smukłości
  - Jednorodności

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • DENER Sp. z o.o. »

  Firma DENER znajdująca się w Gdyni jest przedsiębiorstwem, które istnieje na rynku polskim przemysłowym już od ponad pięciu lat. Zajmuje się ona w głównej mierze sprzedażą oraz serwisowaniem maszyn do obróbki plastycznej i skrawania metali. Ponadto w jej ofercie znajdziesz też maszyny do produkcji kanałów wentylacyjnych, oprzyrządowania do maszyn. Atrakcyjne ceny, szeroki wybór oraz pełen profesjonalizm.

  Produkty i usługi:
  - Obróbka plastyczna
  - Obróbka skrawaniem
  - Kanały wentylacyjne
  - Oprzyrządowanie

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Obróbka metalu

Obróbka metalu - nowa firma:

Adres:
')